Klasa I C - biologiczno-chemiczna
z elementami psychologii

Współpraca: Uniwersytet Opolski - Instytut Psychologii, Wyższa Medyczna Szkoła Zawodowa w Opolu

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: Języki obce w klasie: Przedmioty uzupełniające: Przedmioty punktowane w rekrutacji:

hiszpański
przedmiot uzupełniający do wyboru:
podstawy psychologii
biologia medyczna

fakultet (nieobowiązkowy, do wyboru):

biologia/chemia/fizyka

j.angielski/inny język obcy

W tej klasie czekają na Ciebie:

• zajęcia z biologii i chemii prowadzone przez doświadczonych nauczycieli egzaminatorów,
  • konkursy i olimpiady biologiczne, chemiczne, ekologiczne i inne,
  • zajęcia dodatkowe z pracownikami UO oraz WMSZ,
  • zajęcia laboratoryjne na uczelniach wyższych,
  • plenerowe warsztaty naukowe (także wyjazdowe),
  • międzyoddziałowe nauczanie języka angielskiego ? cztery poziomy zaawansowania.
biologiczno-chemiczna z elementami psychologii

Klasa biologiczno-chemiczna z pewnością usatysfakcjonuje uczniów, którzy są zainteresowani biologią lub chemią, interesują się naturą, marzą o zawodzie lekarza lub weterynarza. A może chcą zostać farmaceutą, analitykiem medycznym lub zająć się ekologią. W tej klasie przygotujesz się do takich studiów jak medycyna, farmacja, stomatologia, wychowanie fizyczne , trener personalny, fizjoterapia, analityka medyczna, chemia, chemia kosmetyczna, biotechnologia, dietetyka, zdrowie publiczne i inne które wynikają z wyboru drugiego przedmiotu na poziomie rozszerzonym.