Klasa I B - biologiczna
z elementami psychologii lub dietetyki o nachyleniu sportowym

Patronat: Wy偶sza Medyczna Szko艂a Zawodowa w Opolu

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: J臋zyki obce w klasie: Przedmioty uzupe艂niaj膮ce: Przedmioty punktowane w rekrutacji:

historia
fizyka
geografia
wiedza o spo艂ecze艅stwie

hiszpa艅ski
przedmiot uzupe艂niaj膮cy do wyboru:
podstawy fizjoterapii
podstawy dietetyki

fakultet (nieobowi膮zkowy, do wyboru):

biologia/chemia/fizyka/geografia

j.angielski/inny j臋zyk obcy

W tej klasie czekaj膮 na Ciebie:

• lekcje od 8:55 (dla trenuj膮cych od rana),
  • zaj臋cia dodatkowe z fizjoterapeut膮 lub dietetykiem z WMSZ,
  • zaj臋cia w specjalistycznych pracowniach Wy偶szej Medycznej Szko艂y Zawodowej,
  • innowacja sportowa realizowana w tej klasie,
  • mi臋dzyoddzia艂owe nauczanie j臋zyka angielskiego - cztery poziomy zaawansowania.
Klasa biologiczna z elementami fizjoterapii lub dietetyki o nachyleniu sportowym

Klasa biologiczna jest najlepsza dla os贸b, kt贸re interesuj膮 si臋 biologi膮, zdrowym stylem 偶ycia, ekologi膮 oraz uczni贸w 艂膮cz膮cych nauk臋 z karier膮 sportow膮. M艂odzie偶y trenuj膮cej w r贸偶nych klubach sportowych na pewno pomog膮 p贸藕niej rozpoczynaj膮ce si臋 lekcj臋, plan bez okienek, gor膮ce posi艂ki na terenie szko艂y, szafki na odzie偶 treningow膮. Nasi nauczyciele wychowania fizycznego 艣ci艣le b臋d膮 wsp贸艂pracowa膰 z trenerami klubowymi. Mamy w tej dziedzinie do艣wiadczenie!

Nauka w klasie biologicznej przygotowuje do podj臋cia studi贸w na wielu kierunkach, takich jak: psychologia, pedagogika, socjologia, biologia, biotechnologia, ochrona 艣rodowiska, medycyna, farmacja, weterynaria, piel臋gniarstwo, dietetyka, kosmetologia, wychowanie fizyczne, fizjoterapia i inne kt贸re wynikaj膮 z wyboru drugiego przedmiotu na poziomie rozszerzonym.

Przejd藕 do serwisu kandydata