Klasa I C - biologiczno-chemiczna
z elementami psychologii

Wsp贸艂praca: Uniwersytet Opolski - Instytut Psychologii, Wy偶sza Medyczna Szko艂a Zawodowa w Opolu

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: J臋zyki obce w klasie: Przedmioty uzupe艂niaj膮ce: Przedmioty punktowane w rekrutacji:

hiszpa艅ski
przedmiot uzupe艂niaj膮cy do wyboru:
podstawy psychologii
biologia medyczna

fakultet (nieobowi膮zkowy, do wyboru):

biologia/chemia/fizyka

j.angielski/inny j臋zyk obcy

W tej klasie czekaj膮 na Ciebie:

• zaj臋cia z biologii i chemii prowadzone przez do艣wiadczonych nauczycieli egzaminator贸w,
  • konkursy i olimpiady biologiczne, chemiczne, ekologiczne i inne,
  • zaj臋cia dodatkowe z pracownikami UO oraz WMSZ,
  • zaj臋cia laboratoryjne na uczelniach wy偶szych,
  • plenerowe warsztaty naukowe (tak偶e wyjazdowe),
  • mi臋dzyoddzia艂owe nauczanie j臋zyka angielskiego - cztery poziomy zaawansowania.
biologiczno-chemiczna z elementami psychologii

Klasa biologiczno-chemiczna z pewno艣ci膮 usatysfakcjonuje uczni贸w, kt贸rzy s膮 zainteresowani biologi膮 lub chemi膮, interesuj膮 si臋 natur膮, marz膮 o zawodzie lekarza lub weterynarza. A mo偶e chc膮 zosta膰 farmaceut膮, analitykiem medycznym lub zaj膮膰 si臋 ekologi膮. W tej klasie przygotujesz si臋 do takich studi贸w jak medycyna, farmacja, stomatologia, wychowanie fizyczne , trener personalny, fizjoterapia, analityka medyczna, chemia, chemia kosmetyczna, biotechnologia, dietetyka, zdrowie publiczne i inne kt贸re wynikaj膮 z wyboru drugiego przedmiotu na poziomie rozszerzonym.

Przejd藕 do serwisu kandydata